Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamów prognozę pogody - zupełnie za darmo!
#1
Drodzy użytkownicy forum i Sympatycy PSPM!
 
 
Polskie Stowarzyszenie Pasjonatów Meteorologii wychodzi do Was z inicjatywą i oferuje Wam darmowe prognozy, skonstruowane na indywidualne potrzeby każdego z Was. O co dokładniej chodzi w tym wszystkim?
Za pewne wielu z Was miało kiedyś do czynienia z sytuacjami kiedy planowaliście jakiś ważny wyjazd, podróż i nie byliście pewni jaka pogoda będzie panować w danym miejscu o danej porze. Nasza inicjatywa ma Wam w tym celu pomóc i oprócz darmowej prognozy pogody oferujemy Wam również stały kontakt z naszymi synoptykami na czas Waszego pobytu, wyjazdu co pomoże Wam jeszcze dokładniej przygotować się na zmiany warunków atmosferycznych, które często się zmieniają. Zazwyczaj prognozy pogody sprawdzają się najlepiej maks. do 3 dni, ale stały kontakt z naszymi synoptykami pozwoli Wam zawsze być na bieżąco Oczko 
 
 Chcemy aby nasza inicjatywa działała tak jak powinna i żeby każdy z Was był zadowolony dlatego każdy synoptyk będzie mógł przyjąć "pod swoją opiekę" ograniczoną ilość osób w danym czasie by w 100 % skupić się na wiążącą się z tym odpowiedzialnością. 
 
 
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontaktowanie się z naszymi synoptykami Dawidem Gackowskim lub Arkadiuszem Drozdem za pomocą wiadomości pw w celu omówienia szczegółów. W przypadku powiększenia się na forum grona synoptyków, którzy zaoferują swoją pomoc w tej inicjatywie będziemy Was na bieżąco informować i aktualizować temat. 
 
 
Prosimy również wszystkie zadowolone osoby, które skorzystały z naszej inicjatywy o wpis w tym temacie, tak abyśmy wiedzieli, że nasza pomoc okazała się być przydatna Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości